Parafia Ewangelicko-Luterańska we Wrocławiu

Niedziela, 18 lutego 2018 r.


Nabożeństwo rejestrowane przez Polskie Radio 2, emisja 4 marca.

1. W najbliższą środę rozpoczynamy czas pasyjny. Zapraszamy serdecznie na nabożeństwo w Dzień Modlitwy i Pokuty (Środa Popielcowa) o godzinie 17.00.

2. Nabożeństwo w przyszłą niedzielę o godzinie 10.00. Jak każde niedzielne nabożeństwo w czasie pasyjnym będzie połączone ze spowiedzią i Komunią Świętą.

3. Serdecznie zapraszamy na tygodniowe nabożeństwo pasyjne. W najbliższy czwartek o godzinie 17.00 poprowadzi je ks. Jerzy Gansel ze Świdnicy.

4. Zajęcia tygodniowe:

– Zapraszamy wtorkowe lekcje religii i nauczania konfirmacyjnego, według planu.

– w czasie pasyjnym nie odbywają się godziny biblijne. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach tygodniowych.

– w najbliższy czwartek o godzinie 19.00 zapraszamy na spotkanie Ewangelickiego Duszpasterstwa Akademickiego „PRONOJA”.

5. W imieniu Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Wang w Karpaczu, serdecznie zapraszamy panie rekolekcje pasyjne w dniach 10-11 marca 2018 r. Temat to myśl Sorena Kierkegaarda: „Życie nie jest problemem do rozwiązania, tylko rzeczywistością do doświadczenia”. O uczuciach, emocjach i doświadczaniu rzeczywistości na podstawie historii pasyjnej. Zajęcia rozpoczną się o godz. 10.30. w sobotę 10 marca a zakończą obiadem w niedzielę 11 marca. Poprowadzi je diakon Izabela Sikora ze Szczecina. Koszt pobytu z noclegiem, dzięki dotacji diecezji wrocławskiej to: 100 zł. od osoby. Szczegółowych informacji udziela i zapisy prowadzi (do 4 marca) kancelaria parafialna.

6. W kancelarii parafialnej można nabyć nowy numer Robb+Maggazin – w dużej części poświecony reformacji. Cena 15 zł.

Brak możliwości dodawania komentarzy.