Parafia Ewangelicko-Luterańska we Wrocławiu

Ogłoszenia 31.03.19 – 4. Niedziela Pasyjna – Laetare

  1. Kolejne nabożeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę o godzinie 10.00. Jak każdą niedzielę w czasie pasyjnym będzie połączone ze spowiedzią i Komunią Świętą.
  1. Serdecznie zapraszamy na tygodniowe nabożeństwo pasyjne. W najbliższy czwartek o godzinie 17.00 poprowadzi ks. Waldemar Szczugieł z Wałbrzycha.
  1. Zajęcia tygodniowe: wtorkowe lekcje religii i nauczania konfirmacyjnego oraz środowe spotkanie dla młodzieży pokonfirmacyjnej odbywają się według ustalonego planu. W czwartek o godzinie 19.00 zapraszamy na spotkanie Ewangelickiego Duszpasterstwa Akademickiego „PRONOJA”.
  1. W najbliższy wtorek 2 kwietnia nie odbędą się zajęcia z języka niemieckiego dla dzieci z powodu wyjazdu wolontariuszki na konferencję do Krzyżowej.
  1. W czasie pasyjnym nie odbywają się godziny biblijne. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach tygodniowych w każdy czwartek o godz. 17.00.
  1. Ukazał się Rocznik Diecezjalny, obejmujący najważniejsze wydarzenia w naszej diecezji w roku 2018. Oprócz aktualnych informacji oraz danych adresowych, jest bardzo bogato i kolorowo ilustrowany. Serdecznie zachęcamy do nabywania. Cena to zaledwie 7 zł.
  1. Najbliższe spotkanie dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła odbędzie się jutro – w pierwszy poniedziałek miesiąca – to jest w dniu 1 kwietnia 2019 r. o godzinie 17. 00 w sali parafialnej (z tyłu budynku kościoła) i będzie poświęcone tematowi: „Początki reformacji szwajcarskiej – w 500 lat od przybycia Ulryka Zwingliego do Zurychu”. Spotkanie ma charakter otwarty i niezobowiązujący. Serdecznie zapraszamy!
  1. Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich do sali na kawę i herbatę.

Komentuj

Powiedz nam, co myślisz...
Jeśli chcesz zamieścić swoje zdjęcie, stwórz swój gravatar!