Parafia Ewangelicko-Luterańska we Wrocławiu

Ogłoszenia 9 grudnia 2018 – 2. Niedziela w Adwencie

1. Z żałobnej karty:
w miniony czwartek do wieczności został odwołany śp. Fryderyk Buchwald, ur. 14 czerwca 1937 r. Proślicach k. Kluczborka, zm. 6 grudnia br. w Będkowie.
Nie jest jeszcze znany termin pogrzebu.

2. Zapraszamy na nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Świętą w przyszłym tygodniu o godz.10.00. W Adwencie serdecznie zapraszamy na tygodniowe nabożeństwa adwentowe. Najbliższe odbędzie się tradycyjnie w piątek o godzinie 17.00 w sali parafialnej.

3. W niedzielę 16 grudnia serdecznie zapraszamy na jasełka parafialne połączone z wizytą Mikołaja. Początek o 15.00 w naszym kościele.

4. W związku z nabożeństwami tygodniowymi w czasie adwentu nie będą się odbywać godziny biblijne. Pozostałe zajęcia tygodniowe o stałych porach.

5. Parafia Ewangelicko-Augsburska św. Krzysztofa we Wrocławiu serdecznie zaprasza na nabożeństwo jubileuszowe z okazji 60-lecia rekonsekracji kościoła parafialnego, a także poświecenia witraży „Czterech męczenników XX wieku”, którego dokona biskup Jerzy Samiec. Ceremonia rozpocznie się w piątek 14 grudnia o godzinie 14.00 w kościele św. Krzysztofa przy pl. św. Krzysztofa 1.

6. Zapraszamy do udziału w akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. W ramach akcji Diakonia rozprowadzi ok. 11 tys. świec, a pozyskane środki zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom: dożywianie w szkołach i świetlicach, pomoc edukacyjną, rehabilitację i leczenie, a także zorganizowane formy letniego wypoczynku. Zapraszamy do zaopatrzenia się w świece i wsparcia działań diakonijnych.

7. W kancelarii parafialnej można się zaopatrzyć w opłatki wigilijne. Zapraszamy do kancelarii parafialnej.

8. Jest już dostępny Kalendarz Ewangelicki (32 zł) wraz z dodatkiem i „Z Biblią na co dzień” (13 zł). Komplet 45 zł.

9. Zapraszamy do sali parafialnej na kawę i herbatę

Brak możliwości dodawania komentarzy.